You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O mnie

Nazywam się Natalia Tokunbo Chojnacka. Urodziłam się i wychowałam w Polsce. Od lat młodzieńczych przejawiałam duże zainteresowanie psychologią człowieka. Doświadczenia życiowe, jak również liczne adaptację do różnych kultur pozwoliły mi rozwinąć głębokie zrozumienie aspektów psychologicznych związanych z kwestiami osobistymi i/lub kulturowymi. Jednocześnie bardzo interesowała mnie relacja pomiędzy ciałem, umysłem oraz duszą jak i również znaczeniem tych słów.
Dzięki praktyce poniżej wymienionych terapii oraz pracy nad równowagą wewnętrzną poprzez przezwyciężanie traum (tj. parentyfikacja, porzucenie, odrzucenie, dyskryminacja ) doszłam do znacznie bardzej klarownej wizji dynamiki, która zachodzi pomiędzy tym co widzielne i tym co niewidzielne.


Jednocześnie odkryłam w sobie zdolność do magnetyzownia. W związku z tym, obecnie oferuję sesję "BALANCING"- jest to mieszanka Chi Nei Tsang, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Sofrologii i Bioenergoterapii.
W trakcie sesji, w zależności od Twoich potrzeb, zajmuję się przywracaniem równowagi energetycznej. Pracuję nad różnymi formami blokad, brakiem uziemnienia, traumami i fałszywymi przekonaniami.

Moje formalne kwalifikacje w zakresie terapii alternatywnych obejmują:

• Dyplom z Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Collectif Concept, Genewa, Szwajcaria
• Szkolenie Chi Nei Tsang I i II, Chiang Mai, Tajlandia
• Dyplom Sofrologii, Francuska Szkoła Sofroterapii, Lyon
• Integrated Craniosacral Biodynamic I & II, Rosemary Wallace


Migracja, rasizm i ostracyzm

Moje własne doświadczenia w Polsce (konfrontacja z silnie obecnym rasizmem), a także fascynacja wszystkim, co dotyczy migracji, doprowadziły mnie do ukończenia studiów na kierunku Migracja I Stosunki Międzykulturowe. Dzięki tym doświadczeniom moje rozumienie zagadnień związanych z migracją zostało wzbogacone i poszerzone. Podczas sesji sji chętnie pracuję nad problematykami powiązanymi z dyskryminacja, rasizmem i ostracyzmem.